×
Informații legislative

Când vizitați un site web, acesta poate stoca sau prelua informații în browser-ul dvs., mai ales sub forma "cookie-urilor". Aceste informații, care ar putea fi despre dvs., despre preferințele dvs. sau despre dispozitivul dvs. (computer, tableta sau telefon), sunt utilizate în cea mai mare parte pentru a face ca site-ul să funcționeze așa cum vă așteptați. Puteți afla mai multe despre modul în care folosim cookie-urile pe acest site și pentru a împiedica setarea cookie-urilor esențiale, făcând click pe diferitele rubrici ale categoriilor de mai jos. Totuși, dacă faceți acest lucru, aceasta poate afecta experiența dvs. pe site și serviciile pe care le putem oferi.

Cine suntem

SC SPORT BRANDS DISTRIBUTION SRL este o companie din Deva, cu experienta vasta de peste 10 ani in domeniul comertului cu articolele sportive si echipamente fitness. Echipa noastra este formata dintr-un personal bine instruit, pasionat de acest domeniu, pentru care nevoile si cerintele clientilor reprezinta o prioritate. Tindem spre o continua perfectionare a siteului www.inSPORTline.ro si dezvoltam facilitati care sa vina in folosul clientului pentru ca acesta sa ajunga cat mai usor in posesia produsului dorit. Obiectivul nostru principal este sa oferim servicii de calitate si sa multumim cat mai multi clienti.

Cu ce ne ocupam

Ne ocupam cu vanzarea online a aparatelor fitness si articolelor sportive, avem peste 2000 de produse active si suntem unici importatori ai brandului inSPORTline, WORKER, W-TEC. Livram produsele aflate in stoc direct din depozitul nostru din Deva, iar cele care nu se afla in stoc sunt aduse din depozitul nostru central din Cehia in cel mai scurt timp.

Comercializam o gama diversificata de produse destinate uzului casnic dar si produse profesionale recomandate pentru salile de fitness. Oferta noastra include: benzi de alergat, biciclete fitness, aparate de vibromasaj, aparate de vaslit, aparate multifunctionale, gantere si greutati, articole sportive.

Calitatea si siguranta produselor noastre este dovedita de zecii de mii de utilizatori din Romania. In plus toate produsele noastre sunt supuse testelor de calitate si siguranta la cele mai inalte standarde europene.

Ne place sa recompensam clientii fideli cu discount-uri de loialitate si le oferim posibilitatea de a cumpara produse in rate.

Valorile noastre

Suntem motivati sa indeplinim asteptarile si cerintele clientilor nostri, sa le oferim o experienta de achizitie online cat mai simpla si rapida, pentru ca in final acestia sa considere ca au facut alegerea corecta.

Dintre valorile noastre fac parte:

INOVATIE: Ne straduim mereu sa inovam portofoliul de produse si sa tinem pasul cu tendintele, astfel incat clientii sa gaseasca produsul dorit pe site-ul nostru.

INITIATIVA: Incercam sa-i oferim fiecarui client in parte, produsul potrivit asteptarilor sale, in functie de scopul in care doreste sa-l foloseasca.

DETERMINARE:  Suntem hotarati sa solutionam eficient orice problema aparuta in cel mai scurt timp

SERIOZITATE:  Ne ocupam cu atentie de fiecare comanda si ne asiguram ca aceasta ajunge la client cat mai rapid.

MUNCA IN ECHIPA: Fiecare membru al echipei noastre isi exercita atributiile sale si colaboreaza cu ceilalti colegi pentru a oferi clientilor nostri rezultate pe masura asteptarilor.

Pareri cumparatori:

"Am comandat o bicicleta Kawasaki Rebel 20 si totul a decurs foarte bine, livrarea s-a facut in 2 zile, bicicleta arata exact ca in poze! Recomand 100%!" Dan C.

"Totul a decurs fara probleme. Va multumesc" Razvan M.

"livrare la timp, am fost contactata mi s-a vb f frumos" Andreea V.

"Comanda a fost preluata foarte repede, am primit e-mail cu preluarea comenzii si cu trimiterea acestuia foarte rapid. Calitatea serviciilor este buna." Roxana L.

"Am dat comanda, online, de o bicicletă magnetică pliabilă inSPORTline Xbike. Bicicleta a fost expediata foarte repede, in 2 zile lucratoare am primit-o. Sunt incantata de promptitudinea livrarii si de produs." Vlad D.

"Magazinul mi-a lasat impresia de seriozitate si profesionalism in relatia cu clientii." Raluca S.

Informatii de contact

Companie:

S.C. SPORT BRANDS DISTRIBUTION S.R.L

Cod Unic de Inregistrare: RO33918111

Registrul Comertului: J20/1005/2014

Adresa noastra:

Strada Depozitelor nr.21, Deva, jud. Hunedoara.

Email si Telefon:

Telefon:  0377 101 449

Email:  [email protected], [email protected]

Facebook: InSPORTline Romania https://www.facebook.com/insportlineRomania/